Maamess 2017

2017-04-03

Hydroscand AS osaleb 20.-22. aprillil Maamessil Tartus.

Juba 25. korda toimuv Maamess toob Tartusse traditsiooniliselt kokku põllumajandus-, metsandus-, aiandus- ja toiduvaldkonna uudised, võõrustades sel aastal 450 eksponenti kümnest erinevast riigist.


Hydroscand, kui Eesti põllumajandus- ja metsandusettevõtete hea partner on Maamessil väljas tutvustamas oma uusi teenuseid ja tooteid. Hydroscandi selle aasta uudisteemad on Tartu uus maja, mobiilne voolikutöökoda "VoolikuExpress," Eestis toodetud voolikukaitsespiraal ning palju muud huvitavat.

Astu kindlasti läbi Hydroscandi messiboksist, lisaks uudistele voolikumaailmas ootavad sind seal ka kevadine grill ja HydroPorter.

maamessvaliskeem2017.png


Maamess on paljude ettevõtete jaoks põhiline üritus, kus oma tooteid esitleda ning klientidega suhelda, pakkudes põllu- ja metsameestele võimalust end uudistega kurssi viia ja tehinguid teha. Maamessil eksponeeritav rasketehnika on ühtlasi üheks publikumagnetiks.

Hea Hydroscandi klient ja Maamessi külaline – selleks, et end messiuudistega kursis hoida, jälgi Maamessi kodulehte ja küsi lisainfot meie müügimeestelt.

Vaata kuidas see oli eelmine aasta, maamess 2016