VoolikuExpress

Täiuslik voolikutöökoda Sinu objektil 24/7.

Hydroscandi VoolikuExpressi teenus võimaldab kliendil kokku hoida nii aega kui ka raha. Meie spetsialist tuleb kohale ja vahetab teie masinal vooliku ära. Kogu töö toimub masina juures objektil.


Telli VoolikuExpressi: 16969

Või helista otse lähima teenindusbussi 24h telefonile:

Harju- ja Raplamaa: 502 8207
Ida- ja Lääne-Virumaa: 502 8451
Pärnu-, Lääne- ja Viljandimaa: 502 8032
Järva- ja Jõgevamaa: 502 8162
Tartu-, Põlva-, Valga- ja Võrumaa: 502 8139

Teenus on saadaval ööpäevaringselt!


VoolikuExpress_pricelist_EST_2019.png

*Kõikidele tabelis toodud hindadele lisandub käibemaks

Hydroscandi VoolikuExpressi väljasõidutasule lisandub alati esimese tunni tasu. Alates teisest tunnist arvestatakse tunnitasu poole tunni täpsusega. Sõidukilomeetrite arvestamisel võetakse aluseks VoolikuExpressi teenust pakkuva Hydroscandi osakonna ja kliendi objekti vaheline kaugus ning kõik sõidud, mis tehakse tellimuse täitmiseks.Tavatariif kehtib tööpäevadel kell 8:00-16:00. Nädalalõppudel ja väljaspool tööaega kehtib eritariif.


VOOLIKU
EXPRESS

Kõik voolikutega seotud tööd sinu objektil.

Vooliku pragunemine või liitmiku purunemine võib põhjustada väga tõsise tööõnnetuse ja keskkonna reostuse. Rääkimata kuludest, mis kaasnevad sinu masina planeerimata seisakuga ja tagajärgede likvideerimisega.

Nendel põhjustel on väga oluline, et kõrgsurvevoolikud oleksid valmistatud ja paigaldatud õigesti ning läbiksid regulaarselt tehnilise kontrolli. Mobiilse voolikutöökoja abil valmistame ja vahetame tööstus-, pneumo- või hüdrovoolikuid, teostame plaanilist ülevaatust ja hooldust just Sinu poolt valitud asukohas. VoolikuExpressi abiga saad planeerimata seisakuid sootuks vältida.


VOOLIK KATKI?
HELISTA 16969

Võtke ühendust VoolikuExpressi lühinumbril 16969 sõltumata asukohast ja ajast!

Vaatamata sellele, et kasutad ja hooldad voolikuid vastavalt kõikidele juhistele, ei välista see probleemide tekkimise võimalust. Just sellepärast on Hydroscandi VoolikuExpressi mobiilsed töökojad Sinu jaoks olemas 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas üle terve Mandri-Eesti.

Pakume Sulle tõhusat ning professionaalset teenust, et saaksid oma planeerimata seisakute pikkust lühendada ja võimalikult kiiresti jätkata oma tööd.