Maamess 2018

2018-03-15

Hydroscand AS osaleb 19.-21. aprillil Maamessil Tartus.

Juba 26. korda toimuv Maamess toob Tartusse traditsiooniliselt kokku põllumajandus-, metsandus-, aiandus- ja toiduvaldkonna uudised, võõrustades sel aastal 500​ eksponenti ja 43 510 külastajat kümnest erinevast riigist.


Hydroscand, kui Eesti põllumajandus- ja metsandusettevõtete hea partner on Maamessil väljas tutvustamas oma uusi teenuseid ja tooteid. Hydroscandi selle aasta uudisteemad on kaks uut poodi, keskmäärdesüsteemid, uus pneumaatika tootesari, mobiilne voolikutöökoda VoolikuExpress, ning palju muud huvitavat.

Astu kindlasti läbi Hydroscandi messiboksist, lisaks uudistele voolikumaailmas ootavad Sind ka kevadine grill ja ÖKOpakkumine FINN-POWER hüdropressidele.

maamessvaliskeem2016uus_V2.jpg


Maamess on paljude ettevõtete jaoks põhiline üritus, kus oma tooteid esitleda ning klientidega suhelda, pakkudes põllu- ja metsameestele võimalust end uudistega kurssi viia ja tehinguid teha. Maamessil eksponeeritav rasketehnika on ühtlasi üheks publikumagnetiks.

Hea Hydroscandi klient ja Maamessi külaline – selleks, et end messiuudistega kursis hoida, jälgi Meid Facebookis ja küsi lisainfot meie müügimeestelt.