Saue pood on nüüd uues kohas

2018-10-26

Ootame Teid aadressil Tule 48


Uus pood asub Vana-Keila maantee ja Tallinna ringtee ristmikul, mis tagab hea ühenduse nii Saue linna kui ka ümbritsevate tööstuspiirkondadega.  Hea asukoht ja avar parkla teevad esinduse kliendi jaoks äärmiselt mugavaks.

Sisekujunduses oleme lähtunud Hydroscandile  omasest skandinaavia stiilist, mis keskendub lihtsusele ja funktsionaalsusele. Uus kauplus  on avaram ja modernsem ning toodete valik üllatab isegi meie kõige vilunumat klienti.

Lisaks tavapärasele Hydroscand'i tootevalikule, mis sisaldab kõikides tööstusharudes kasutatavaid voolikuid ja ühenduskomponte, pneumaatikat ja tööstuskeemiat, leiate uues kohas  laagreid, pumpasid, suunaventiile, testimisseadmeid, jahutusradiaatoreid, õlimahuteid ja teisi hüdrosüsteemides kasutatavaid komponente.

Lisaks Hydroscand’i poele hakkavad hoones tegutsema veoautode ja haagiste varuosade pood XL Parts Baltics, rauakaupade ja tööriistade pood Saue Rauakaubad ja talupidajatele suunatud kaupu pakkuv pood Agroshop. Nüüd leiate lahenduse oma probleemidele ühest kohast!