HYDROSCAND
SERVICE

Pakume hüdraulika terviklahendusi alates projekteerimisest, komponentide ja materjalide valikust kuni süsteemi väljaehitamise ja seadistamiseni

 

Meie kaupluses on saadaval mitmesuguseid pumpasid, klappe, suunaventiile, testimisseadmeid, jahutusradiaatoreid, õlimahuteid ja teisi hüdrosüsteemides kasutatavaid komponente. Kasutades meie laos leiduvaid hüdrosilindri komponente koostame lühikese tähtaja jooksul kliendi soovidele vastava hüdrosilindri.Tänu kontaktidele erinevate hüdraulikakomponentide tootjatega on meie kaudu võimalik tellida ka spetsiifilisi tooteid, mida kohapeal laos hoida ei ole otstarbekas. Asjatundlik ja abivalmis personal annab nõu kõikide hüdrosüsteemide kasutamisel ettetulevate probleemide ja küsimuste lahendamisel. Meie mobiilne remondimeeskond on valmis kiiresti reageerima väljakutsetele üle Eesti.

Meeskonna kasutuses olevas liikuvas töökojas on laia valikuga ladu erinevatest voolikuotsikutest ja niplitest, samuti spetsiaalsed seadmed hüdrovoolikute valmistamiseks ja hüdrosüsteemides kasutatavate terastorude (ø 4 mm – 42 mm) painutamiseks ja ühendamiseks. Hüdrosüsteemide töös esinevate häirete põhjuste väljaselgitamiseks on kogemustega meeskond varustatud hüdrosüsteemide testimiseks vajalike seadmetega.

Loe lähemalt siin 

 

AADRESS
Peterburi tee 83B

13816 Tallinn

E-POST
service@hydroscand.ee

TELEFON
683 1168

LAHTIOLEKUAEG
E-R 8:00-17:00

L-P suletud


KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST:

HYDROSCAND SERVICE


© Hydroscand 2020 - Kõik õigused kaitstud