Kiirliitmikud

Vali
Ostlemise Valikud
Kategooria
  1. Kõrgsurve / hüdraulika 86
  2. Vesi 19
  3. Õhk 34
  4. Mitmikkiirliitmikud 15

Kiirliidete kasutus on järjest tõusuteel, seda nii hüdraulika kui ka pneumaatika valdkonnas. Väga oluliseks on muutunud mugav ja kiire ühenduse loomine ja katkestamine kasutamata tööriistu. Näiteks suruõhu- ja hüdraulika tööriistade vahetusel.

Meil on suur valik mitmete tuntud kaubamärkide kiirliiteid nii hüdraulikale kui pneumaatikale, sealhulgas CEJN, FASTER, TEMA, GROMELLE. Valikus on ventiiliga ja ventiilita, tasapinnalised, keeratavad, survealandajaga ning ISO-standarditele (ISO-A, ISO-B, ISO 16028) vastavaid kiirliited.MATERJALID
Pakume terasest (tsink ja tsink/nikkel kattega), roostevaba terasest ja pastikust kiirühendusliitmikke. Tihendid on saadaval nitriilkummist (NBR), EPDM-st, Viton-st ja PTFE-st (Teflon).

ÜHENDUSTE TÜÜBID
Laotootena pakume tollkeermega (BSP) liitmikke. Samuti on võimalik tellida ka koonuskeermega (R), NPT-, UNF, ORFS- ning meeterkeermega (M) liitmikk

TÖÖSURVED (PN)
Pneumaatika kiirliidete standard töösurve on 16 bar ja maksimaalne töösurve on kuni 35 bar.

Hüdraulika kiiliiteid on pakkuda töösurvega kuni 3000 bar.

Liitmike turvafaktor on 4 ehk igale liitmikule omistatud töösurve (WP) on 4 korda väiksem vastava toote purunemissurvest. Töösurve kehtib nõuetekohaselt ühendatud liitmikele. Järsud survekõikumised võivad põhjustada süsteemis pingeid ning vähendada materjalide vastupanuvõimet.

STANDARDID JA SERTIFIKAADID
Hydroscand pakub rahvusvahelistele standarditele ja sertifikaatidele vastavaid liitmikke. (Det Norske Veritas, Germanischer Lloyd, DVWG, ISO)

Valige kategooria

© Hydroscand 2020 - Kõik õigused kaitstud