Toruliitmikud

Vali
Ostlemise Valikud
Kategooria
 1. Sirge 117
 2. 45° 6
 3. 90° 49
 4. Banjo 5
 5. Nelik 4
 6. L-korpus 20
 7. T-korpus 24
 8. Komplekt 4

Hydroscandi lõikurrõngaga toruliitmikke kasutatakse peamiselt hüdraulika ja pneumaatika torude ühendamiseks.

Lõikurrõngaga toruühendusi iseloomustab jäik torude monteerimine, vastupidavus vibratsioonidele ja rõhuimpulssidele. Ühendusi on võimalik kinni-lahti monteerida rohkem kui üks kord.

Lõikurrõngaga toruühendust kokku monteerides surutakse võru kaks serva torusse nii, et tekib mehaaniline side. Esimene serv lõikub toruga enne teist serva. Pärast monteerimist on kolmandas osas võru ja toru omavahel tihedalt koos, mis välistab vibratsioonide kandumise lõikeservadele. Lõikurrõnga neljas osa välistab radiaalse liikumise. Lõikurrõngas on projekteeritud nii, et see tekitab väga tugeva aksiaalse ja radiaalse sideme. Pinge jaotub ühtlaselt kogu lõikurrõnga ulatuse


MATERJALID

Hydroscandi toruliitmikud on toodetud automaatterasest või sepistatavatest materjalidest. Pinnatöötluseks on vaba galvaniseerimine, mis on keskkonnasõbralik ning ohutu tervisele. Temperatuurid kuni 200°C. Standardse NBR tihendiga kuni +90°C.

Hydroscand pakub ka roostevabast terasest AISI 316 Ti (EN 1.4571) lõikurrõngaga toruliitmikke, mis on mõeldud nõudlikes tingimustes kasutamiseks.


ÜHENDUSED

 • Toll keere G
 • koonuskeere R
 • koonuskeere NPTF
 • keere UNF
 • meeter keere M

Töösurve on kuni 63 MPa/630 bar olenevalt liitmikust, vaata tabelist (Töösurve tabel toruliitmikele). Lõikurrõngaga toruliitmikud vastavad standardile ISO 8434-1/DIN 2353.

Lõikurrõnga koonus on 24° ja vastab standardile ISO 3861-B.


SERTIFIKAADID

Hydroscand tarnib järgmiste standardite/sertifikaatidega toruliitmike: DVGW, Det Norske Veritas, Germanischer Lloyd, ISO 9001

Tehniline informatsioon

Kemikaalide tabel
Vorming: PDF
Suurus: 374 kb

Tehniline info
Vorming: PDF
Suurus: 72kb

Koostejuhend (inglisekeeles)
Vorming: PDF
Suurus: 98 kb

Pressure ratings (inglise keeles)
Format: PDF
Suurus: 63 kb


Valige kategooria

© Hydroscand 2020 - Kõik õigused kaitstud